نمایشگاه دستاورد‌های بانوان روستایی و عشایری مهرستان در روستای قادرآباد برگزار شد.

در پنجمین روز از ایام دهه مبارکه فجر به منظور گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه دستاوردهای زنان و دختران روستایی و عشایری در مهرستان با حضور فرماندار،بخشدار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی، بانوان روستایی و عشایری وکشاورزان افتتاح شد.
مدیرجهاد کشاورزی مهرستان هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد زمینه و شرایط مناسب برای رشد و بهبود تولیدات زنان روستایی و عشایر، شناساندن توانمندی ها و نقش سازنده زنان بهره بردار در تولید محصولات کشاورزی خانگی، ایجاد ارتباط و تعامل با مسئولان برای رفع مشکلات تولیدکنندگان زن روستایی و عشایر و همچنین به دست آوردن بازارهای جدید برای ارائه تولیدات زنان روستایی برشمرد.
عبدالله سپاهی با اشاره به نقش موثر زنان روستایی و عشایر گفت: در شهرستان مهرستان زنان روستایی و عشایر همگام با مردان در تولید و فرآوری محصولات کشاورزی و صنایع دستی مشارکت دارند.
مسئول کمیته روستایی وعشایری در ادامه با اشاره به اجرای طرح توانمندسازی زنان در توسعه کشاورزی پایدار گفت: طرح توانمندسازی زنان در زمینه های مدیریت ضایعات کشاورزی، تولید کمپوست و تولید محصول گواهی شده و استاندارد در منطقه اجرا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content