توزیع حدود ۴٣٠٠ تن کالاهای اساسی ویژه محرم و صفر در سیستان وبلوچستان

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان در نشست تأمین کالاهای اساسی ویژه محرم و صفر گفت : برای تأمین و توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم و صفر برای هیئت ها، تکایا و مساجد مشکلی نداریم و ۴ هزار و ٢٧٨ تن کالا آماده توزیع است.
سید محمد رضا سید حسینی افزود کالاهای اساسی شامل برنج، شکر، گوشت گوساله منجمد و گوشت مرغ منجمد میباشد که برای برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم وصفر و تهیه نذورات در اختیار هیئت ها و تشکل های مذهبی قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد هیئات مذهبی در سطح استان می‌توانند به سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان مراجعه و میزان کالاهای مورد نیاز خودرا اعلام و پس از اخذ حواله، کالاهای خود را از مباشرین اعلام شده در سطح شهرستان تأمین کنند.
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تاکید کرد با توجه به نزدیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، نمایندگان هیئت های مذهبی هر چه سریعتر نسبت به تهیه کالاهای و حمل آنها به شهرستان اقدام نمایند.
گفتنی است در این نشست مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری، رئیس اتحادیه اصناف، مدیر کل پشتیبانی امور دام ، معاون غله و خدمات بازرگانی، نماینده صمت ، مدیر شهرستان زاهدان و معاون سازمان تعاون روستایی و بصورت وبیناری مدیران جهادکشاورزی ، فرمانداران، رؤسای سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ها حضور داشتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content