تداوم نظارت و بازرسی روزانه از واحدهای صنفی سیستان و بلوچستان

تداوم نظارت و بازرسی روزانه از واحدهای صنفی سیستان و بلوچستان

مدیر بازرسی و نظارت بر بازار سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت:با هدف ایجاد آرامش در بازار و جلوگیری از هر گونه تخلف از ابتدای امسال تاکنون بیش‌از ۲هزارو ۷۷۲مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی توسط بازرسین سازمان جهادکشاورزی در ۲۶ شهرستان استان به انجام رسیده است.
منصور عدل اظهارداشت: عمده بازرسی‌های انجام شده شامل محصولات لبنی و پروتئینی، نان و میوه، عرضه گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار از واحد تولیدی تا سطح عرضه بوده که منجر به صدور ۳۸۳ پرونده برای متخلفین گردیده است
وی ادامه داد: کار نظارت بر واحدهای صنفی و توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار با ۴۰ تیم بازرسی جهاد کشاورزی با قوت پیگیری می شود.
مدیر بازرسی و نظارت بر بازار سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: نظارت بازرسان جهاد کشاورزی با اولویت نظارت بر واحدهای عمده‌فروشی، انبارها، سردخانه‌ها، واحدهای تولیدی و کالاهای اساسی در بخش کشاورزی انجام می‌شود.
عدل افزود: در شرایط کنونی بیش از پیش بازار و فضای جامعه نیازمند آرامش است و هم استان‌های عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف با پرهیز از هر گونه تنش می توانند موارد را با تلفن ۱۲۴ گزارش نمایند و اطمینان داشته باشند به شکایت آنها رسیدگی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content