پیام تبریک فرماندار شهرستان سرباز به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی

بسم الله الرحمن الرحیم
کشاورزى زیربنای توسعه یافتگی در هر کشور است و پیشرفت همه جانبه یک کشور در گرو تلاش های مردان و زنان سخت کوشی است که با کار و تلاش در این عرصه توانسته اند نقش مهمی در پیدایش تمدن هاى بزرگ رقم بزنند.
شهرستان سرباز به عنوان پیشانی و صاحب تمدن کهن و معروف به هندوستان کوچک، داراى پیشینه درخشان در زمینه کشاورزی بویژه کاشت میوه های گرمسیری، استوایی و منحصر به فرد می باشد.
جهاد سازندگی از جمله اولین نهادهای انقلابی بود که به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در راستای حمایت از مردم محروم و کمک به توسعه مناطق روستایی پا به عرصه حیات گذاشت.این نهاد مقدس در طول حیات خود با به کارگیری نیروهای داوطلب مردمی و در سایه فرهنگ انقلابی همراه با شور و نشاط وخدمت به مردم روستایی ، توانست نقش بسیار موثری را در فرآیند توجه همه جانبه به مناطق روستایی و عشایری کشورمان ایفا کند.
کشاورزی به عنوان بستر امنیت و سلامت غذایی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است
اهمیت کشاورزی، اشتغال و توسعه در استقلال کشور موجب گردید که بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در بدو تشکیل جمهوری اسلامی با فرمان تاریخی خود در ۲۷ خردادماه ۵۸ دستور تشکیل جهاد سازندگی را صادر فرمودند. این فرمان منشا برکاتی در روستاها و جبهه های جنگ تحمیلی گردید. همین امر موجب گردیده که همه ساله این ایام بعنوان هفته جهاد کشاورزی گرامی داشته شود.
یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور که بیشترین تاثیر را در روند بهبود زندگی مردم بر عهده دارد، بخش کشاورزی و دامپروری است.
اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی ، این ایام فرخنده را به تمامی کشاورزان نستوه و فداکار ، تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی ،تولید کنندگان ، بهره برداران ، سربازان عرصه کار و تلاش و سازندگی ، کارشناسان و متخصصان عزیز و تلاشگران عرصه تولید محصولات کشاورزی و دامی به خصوص مدیریت و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان سرباز صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
فرامرز دانش
فرماندار شهرستان سرباز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content