رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان بعنوان برترین فعال رسانه ای معرفی شد

پایگاه خبری عصرهامون در هشتمین سال متوالی به مناسبت روز خبرنگار، از میان مدیران مسئول و سردبیران خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب و نشریات محلی و همچنین سایت های فعال و دارای مجوز در فضای مجازی سیستان و بلوچستان اقدام به یک نظر سنجی متفاوت کرد که طی آن خبرنگاران به چهار آیتم؛ نمایندگان مجلس، معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران کل از نظر عملکرد رسانه ای و همکاری با جامعه خبری استان امتیاز و نمره قبولی دادند.
نحوه نظر سنجی به اینگونه بود که خبرنگاران از میان موارد مذکور در هر بخش بنا به تمایل به سه نفر از مسئولینی که از نظر آنها بیشترین ارتباط با رسانه را دارند امتیاز دادند. در نهایت نمره هرکدام از مسئولین به تفکیک در چهار بخش ذکر شده جمع و سه نفر اول در هر مورد، متناسب با نمره کسب شده معرفی شدند.
این نکته حائز اهمیت است که در این نظر سنجی از رسانه های دارای مجوز با گرایش ها و سلیقه های سیاسی مختلف در حوزه سیستان و بلوچستان استفاده شده است
از میان مدیران کل ادارات و روسای سازمان ها، “محمد علی نیکبخت” مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی استان با کسب 195 امتیاز به عنوان اولین مدیرکل، “ادهم کرد” مدیرکل ورزش و جوانان با کسب 156 امتیاز دوم و “رضا عباسی” مدیر کل بیمه سلامت با کسب 114 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت و به عنوان رسانه ای ترین مدیرکل های استان معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content