تلاش مضاعف برای تأمین گوشت موردنیاز کشور از طریق سیستان و بلوچستان

تلاش مضاعف برای تأمین گوشت موردنیاز کشور از طریق سیستان و بلوچستان
ظهر امروز با هدف تأمین گوشت موردنیاز کشور و تسهیل در واردات دام از مرزهای سیستان وبلوچستان،نشستی که با حضور مسئولان عالی وزارت جهادکشاورزی و سازمان جهادکشاورزی استان و دامپروران،نمایندگان کشتارگاه ها و واردات کنندگان دام سیستان وبلوچستان در چابهار برگزار شد.
آقای صدرالله دولت مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور ،ایجاد وحدت رویه ،مدیریت قیمت واردات دام از مرز،فعال سازی واحدهای کشتارگاهی و بسته بندی با تمام ظرفیت کاری، تأمین دام برای واحدهای پرواربندی و در نهایت تأمین طبق ضوابط قرنطینه ای و بهداشتی برای بازار کشور در سیستان‌وبلوچستان را از مهمترین برنامه این نشست اعلام کرد
این مقام مسئول همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای مردم منطقه با فعال سازی زیر ساخت های موجود در زمینه دام و دامپروری،واحدهای کشتارگاهی و بسته بندی ،مرز وگمرکات استان را از مهمترین برنامه وزارت جهادکشاورزی برشمرد.
وی تصریح کرد منابع ارزدولتی برای واردات دام پرواری تأمین شده و ستاد اجرایی حضرت امام و سازمان اتکا نیزدر کنار شرکت پشتیبانی امور دام در تأمین گوشت کشور مشارکت خواهند داشت.
مشاور وزیر و مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اظهار داشت با توجه به زیر ساخت ها و توانمندی‌های سیستان وبلوچستان با تلاش همه مسئولان، دامپروری سیستان وبلوچستان مجدد به شکوفایی درتولید خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content