بیانیه هفته بسیج سازمان جهادکشاورزی استان سیستان وبلوچستان

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج پاره تن مردم است
یکی از درخشان ترین برگ های تاریخ انقلاب اسلامی صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی «رحمه الله علیه» مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین بود تا این نهاد پشتوانه‌ای برای رشد نهال نوپای انقلاب اسلامی ایران باشد.
یاد و خاطر این ملت مملو است از رشادت ها و شهادت‌های بسیجیان بی ادعا، بصیر و فداکار، که تحت رهنمودهای حکیمانه امام خمینی (رحمه الله علیه) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تمام وجود، این نظام و انقلاب مقدس را در عبور از چالش‌ها، بحران‌ها و فتنه‌ها از جمله جنگ تحمیلی و تا دفاع از حریم ولایت یاری نمودند.
بسیج به پشتوانه تجارب ارزشمند و سرنوشت ساز خود در عرصه‌های مختلف و به پشتوانه ملت غیور ایران اسلامی با تبعیت از فرامین و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) همچنان هوشمندانه و آگاهانه در صحنه‌های مقابله با تهدیدات مختلف دشمن و مجاهدت در راه پیشرفت، سربلندی و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در بین آزادیخواهان و مستضعفان جهان در زمینه‌های مختلف مهیا و آماده است.
سازمان جهادکشاورزی ضمن تبریک هفته بسیج اعلام می‌دارد با تأسی از منویات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای تمام سعی و تلاش خود را در تحقق بخشیدن به اهداف بلند و مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیت غذایی کشور به کار خواهند بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content