افتتاح مرکز آموزشی جوار کارگاهی بریس

در اخرین روز از هفته دولت و باحضور معاون فرماندار شهرستان دشتیاری، معاون شیلات بریس، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستانهای چابهار و دشتیاری، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی، روسای شورای های اسلامی شهرهای نگور، بریس و بخش مرکزی شهرستان دشتیاری و جمعی از اهالی شهر بریس، مرکز جوار کارگاهی بریس افتتاح گردید.
معاون شیلات بریس در مراسم افتتاح این طرح از اخذ مجوز مرکز آموزشی جوار کارگاهی برای مرکز آموزش بریس خبر دادو
گفت : ارزش تجهیزات این مرکز بالغ بر 1۰ میلیارد ریال می باشد که در پی امضای تفاهم نامه سازمان شیلات ایران با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، این مرکز آموزشی، مجوز مرکز جوار کارگاهی را از فنی حرفه ای اخذ نمود.
بابک سعیدی افزود در این مرکز دوره‌های مهارتی در رشته‌های صید و صیادی و تعمیر و نگهداری موتورها و تجهیزات صیادی توسط اساتید فنی و حرفه ای آموزش داده می شود و برای کارآموزان گواهینامه‌های معتبر صادر خواهد شد. وی در ادامه اظهار داشت : در برنامه های بعدی اخذ مجوز و افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی در مجتمع پرورش میگوی شهید صنعتی گواتر می باشد که به منظور آموزش کارگر ماهر آبزی پروری برای گواتر، رودیک و گوردیم ایجاد میگرددسعیدی تصریح کرد : این مرکز برای ۱۰ نفر بطور مستقیم ایجاد اشتغال نموده و در هر دوره بیش از ۱۵ نفر مهارت آموز خواهد داشت.
گفتنی است: صید و صیادی از فعالیت های غالب اقتصادی مردمان شهرستان دشتیاری در سواحل مکران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content