اختصاص بالاترین اعتبار ملی در زمینۀ تأمین آب و راه به عشایر سیستان و بلوچستان

اختصاص بالاترین اعتبار ملی در زمینۀ تأمین آب و راه به عشایر سیستان و بلوچستان

سرپرست سازمان امور عشایر کشور در سفر به سیستان و بلوچستان و بازدید از مناطق عشایری حوزۀ سیستان گفت : با توجه به شرایط فوق بحرانی در منطقه‌ی سیستان اختصاص بستۀ حمایتی ویژه جهت جبران بخشی از مشکلات در مناطق عشایری ضروری است.
احمدی میر قائد در جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار شهرستان هامون و معتمدین عشایر در منطقه عشایری کوه خواجه تشکیل گردید، با تاکید بر اجرای طرح خرید و تولید گوشت قرمز از دام عشایر ، حمایت سازمان امور عشایر کشور را جهت تأمین ۴ تانکر آبرسان و ۲۰۰ تانکر ثابت هزارلیتری، کمک به خرید بیل مکانیکی، اختصاص اعتبارات مناسب در بحث تأمین آب، کمک به تامین نهاده های دامی اختصاص تسهیلات تبصره ۱۸ اشتغالزایی و اختصاص پکیج خورشیدی را به عشایر اعلام نمود.
در این جلسه سید محمدرضا سیدحسینی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان با اشاره به لزوم حمایت همه جانبه از جامعۀ عشایری اعلام کرد سازمان جهادکشاورزی استان آمادگی لازم جهت اختصاص یک میلیارد تومان جهت کمک به حمل نهاده‌های دامی، اختصاص سهمیۀ ۵۰ دستگاه تراکتور، پرداخت خسارت به عشایر، اختصاص ۴۰ دستگاه تنور گازی و …. را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

Skip to content